Κυριακή 27 Νοεμβρίου 2016

ΕΝΤΑΣΗ ΣΤΟΝ ΤΑΥΡΟ !!!

Αποτέλεσμα εικόνας για φωστηρας γηπεδο

*** Ένταση στο γήπεδο δημιουργήθηκε με το σφύριγμα της λήξης του αγώνα από τον διαιτητή.
Ο γενικός αρχηγός αλλά και 3-4 παίχτες της ομάδας του Ζευγολατιού, εκνευρισμένοι από την ήττα της ομάδας τους, επιτέθηκαν σε ποδοσφαιριστές, αλλά και στον γυμναστή του ΦΩΣΤΗΡΑ.
Αποτέλεσμα ήταν να γενικευτεί η σύρραξη για 15 περίπου λεπτά.
Τα πνεύματα ηρέμησαν με την παρέμβαση των πιο ψύχραιμων αλλά και του προπονητή του φονέα, Νίκου Παντέλη.

*** Ένταση δημιουργήθηκε και κατά την διάρκεια του αγώνα,  όταν ο Γιώργος Ζαγοριανός απάντησε στην εξέδρα.
Μάλιστα ο ποδοσφαιριστής του ΦΩΣΤΗΡΑ στο τέλος του ματς εκνευρισμένος ''πέταξε'' την φανέλα.

***Αρνητικό ρεκόρ θεατών σήμερα στον βροχερό Ταύρο!
150 φίλαθλοι ήταν στο γήπεδο, από τους οποίους οι 30 ήταν της Πελοποννησιακής ομάδας.

*** Άλλαξαν φανέλες οι παίχτες του ΦΩΣΤΗΡΑ στο β' ημίχρονο!
Οι βρεγμένες από την νεροποντή του α' ημιχρόνου μαυροκίτρινες φανέλες, αντικαταστάθηκαν με τις κιτρινόμαυρες στο β' ημίχρονο.