Κυριακή 13 Μαρτίου 2016

ΤΑ ΣΕΝΑΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ... ΣΚΗΝΟΘΕΤΕΣ!

Στο ρελαντί ο χθεσινός ΦΩΣΤΗΡΑΣ, πήρε ξεκούραστα τους 3 πόντους.
Η ομάδα μας στο χθεσινό ματς, πήρε το τρίποντο έχοντας πολλές αλλαγές στην σύνθεσή της.
Συγκεκριμένα είχαμε την επανεμφάνιση, ύστερα από πολύ καιρό, του τερματοφύλακα  Γιάννη Γιώρα, την συμμετοχή σε ολόκληρο τον αγώνα του εξαιρετικού χθες Κώστα Κόπελα (είχε μόνο μια συμμετοχή), την εμφάνιση του Θωμά Ντάφλα για 90 λεπτά (έβαλε και το τρίτο γκολ).
Επίσης, είχαμε την συμμετοχή για 20 λεπτά του Γεροκωνσταντή, αλλά και την πρώτη συμμετοχή του Σταμπούλογλου.
Άξιο αναφοράς είναι η πρώτη εμφάνιση με την φανέλα της ομάδας μας του Ορέστη Νικολόπουλου, ο οποίος στην πρώτη του επαφή με την μπάλα, πέτυχε το 1-0.
Παρά όμως τις τόσες αλλαγές, η ομάδα δεν ξέφυγε από τον γνωστό τρόπο παιχνιδιού της, που χαρακτηρίζεται από την υπομονή και το πάθος.
Το πάθος αυτό φαινόταν ακόμα και όταν ''έσβησε'' τις μηχανές, σεβόμενη τον αντίπαλο.
Πάντως, δείγμα της θέλησης για την πρωτιά είναι το γεγονός ότι οι παίχτες μας ενώ κατευθυνόντουσαν στην φυσούνα, έληξε το παιχνίδι του ΟΦΗ και ξέσπασαν σε πανηγύρια!