Παρασκευή 5 Σεπτεμβρίου 2014

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΙΜΟ!

Φωτογραφία: Λήξη ημιχρόνου με το σκορ να παραμένει στο 0-0. Χαμένες ευκαιρίες και από τις δύο ομάδες με την ομάδα μας να έχει δοκάρι με τον Μπελέρη Ν. στο 10' λεπτό.

End of first half. The score remain 0-0.
#fostiras #acharnaikos #go_fostiras

Μπορεί ο Φωστήρας να έχει δώσει το πρώτο επίσημο παιχνίδι στο Κύπελλο, ωστόσο συνεχίζει την προετοιμασία του μέσα από τα φιλικά παιχνίδια.
Με σκοπό να παρουσιαστεί ο Φωστήρας όσο το δυνατόν πιο έτοιμος στον επαναληπτικό αγώνα με τον Αχαρναϊκό στον Ταύρο, αλλά και στην έναρξη του πρωταθλήματος, οι «κιτρινόμαυροι» έχουν προγραμματιστεί ένα ακόμα φιλικό παιχνίδι με τον νεοφώτιστο Άλιμο
Το παιχνίδι έχει προγραμματιστεί σήμερα (05/09) στις 20.00 στο γήπεδο του Ταύρου, όπου ο τεχνικός του «φονέα» Κριστόφ Βαζέχα θα έχει στην διάθεσή του όλους τους παίκτες, εκτός του τραυματία Ιβάνοφ, έτσι ώστε να καταστρώσει τα πλάνα του και να δοκιμάσει παίκτες και συστήματα για το παιχνίδι που ακολουθεί με τον Αχαρναϊκό.
ΠΗΓΗ: onsports